Kategoriler
Sepetim
TÜM TÜRKİYE'YE HIZLI KARGO İMKANI! 1000TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA🎁

Baskılı Tekstil Ürünleri

Baskılı Tekstil Ürünleri

Baskılı Tekstil Ürünleri

Karaoğlu Reklam olarak, t-shirt, bez çanta, bebek zıbın, şapka, çocuk t-shirt, kadın t-shirt ve erkek t-shirt baskısı konusunda uzman bir firmadır. Firmamız, yüksek kaliteli baskı teknolojisi ve profesyonel tasarım ekibiyle, her türlü baskılı tekstil ürününü hızlı ve ekonomik bir şekilde üretmektedir.

T-shirt baskı, firmamızın en popüler hizmetlerinden biridir. Firmamız, her yaştan ve her zevkten kullanıcı için farklı tasarımlarda t-shirt baskısı yapmaktadır.

Bez çanta baskı, firmamızın bir diğer popüler hizmet alanıdır. Firmamız, promosyon amaçlı veya günlük kullanım için farklı tasarımlarda bez çanta baskısı yapmaktadır.

Bebek zıbın baskı, firmamızın özel tasarım hizmetlerinden biridir. Firmamız, sevimli ve eğlenceli tasarımlarla bebek zıbın baskısı yapmaktadır.

Şapka baskı, firmamızın bir diğer özel tasarım hizmet alanıdır. Firmamız, farklı renk ve modellerde şapka baskısı yapmaktadır.

Çocuk t-shirt baskı, firmamızın çocuklar için özel olarak tasarladığı bir hizmettir. Firmamız, çocukların sevdiği karakter ve çizgi filmlerden oluşan baskılarla çocuk t-shirt baskısı yapmaktadır.

Kadın t-shirt baskı, firmamızın kadınlar için özel olarak tasarladığı bir hizmettir. Firmamız, kadınların sevdiği renk ve modellerde t-shirt baskısı yapmaktadır.

Erkek t-shirt baskı, firmamızın erkekler için özel olarak tasarladığı bir hizmettir. Firmamız, erkeklerin sevdiği renk ve modellerde t-shirt baskısı yapmaktadır.

Karaoğlu Reklam, baskılı tekstil ürünleri konusunda en kaliteli ve ekonomik çözümleri sunmaktadır. Firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her türlü baskılı tekstil ürününü hızlı ve güvenilir bir şekilde üretmektedir.

Kız Kardeş Baskılı Yastık Kılıfı 2 AdetSizde Kız Kardeşinize veya Kardeş gibi gördüğünüz kankanıza bu ikili muhteşem baskılı yastık setiniden hemen satın alarak, kankalığınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.Ürün Ölçüleri: 40 cm genişlik, 40 cm yükseklik.Kullanım: Ürün saten malzemeden üretilmiş ..
375,00TL
Logoyu Bi Tık Büyütelim Baskılı Saten YastıkGrafikerlerin Yaşadığı En Büyük Sorunun Kupada Vücut Bulmuş hali...Ürün Ölçüleri: 40 cm genişlik, 40 cm yükseklik.Kullanım: Ürün saten malzemeden üretilmiş olup, parlak renktedir. Dolgusu yoktur. Sadece Kılıf Baskısıdır. Ürün üzerindeki baskı ser..
199,00TL
Promosyon Tişört HakkındaPromosyon Tişört ürünü, işletme seminerleri, etkinlikler ve şirket içi kullanımlara kadar geniş alanlarda etkin rol oynamaktadır. Özellikle müşteri ilişkilerinde marka imajı sağlama açısından oldukça önemlidir. İşletmenin logosunu ve reklamını taşıyan bu ürün,..
220,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)