Kategoriler
Sepetim
TÜM TÜRKİYE'YE HIZLI KARGO İMKANI! 1000TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA🎁

Celcelutiye Duası Ahşap Tablo Saat

Celcelutiye Duası Ahşap Tablo Saat


Bu muhteşem ürün kaçmaz. Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyedir. Salonların baş köşesini, işyerlerinizi, ofislerinizi süsleyecek muhteşem bir üründür. Anneye Hediye, Babaya Hediye, Öğretmene Hediye, Sevgiliye Hediye, Firmanızın Promosyon Ürünü Olarak verebileceğiniz eşşiz güzellikte bir ürün. Sevdikleriniz, ve Müşterileriniz Baktıkça Sizi Hatırlasın.


  • 3 mm kalınlığında 2 kat MDF üzerine çalışılmıştır.
  • Renk olarak Akçaağaç ve Venge Renkleri Kullanılmıştır. Başka Renk İsterseniz Renk Seçenekleri için 0545 744 1453 nolu whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.
  • Arkasına askı aparatına ihtiyacı yoktur.  Saat Motoru Üzerindeki Orjinal Askısıyla Tek bir çivi ile duvarınıza asılabilir.
  • Ürün üzerindeki görsellerde lazer kazıma tekniği kullanılmıştır.
  • Doğal ahşap malzeme kullanıldığı için ürün, görsel ile çok küçük farklılıklar gösterebilir.
  • Tahmini kargoya teslim tarihi 2 iş günüdür.
  • Akrep ve Yelkovan Modelleri Değişiklik Gösterebilir.
  • Firmanıza Özel Saat Üzerine Logo Kazıtmak İsterseniz 0545 744 1453 nolu Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Celcelutiye İsm-i Azam Duası Nedir?


Cebrail’in (as), Peygamber Efendimize zımni vahiy olarak getirdiği bir dua rivayet ediliyor. Cebrail (as), bu duanın adının Bedi (Celcelutiye) olduğunu söylüyor. Bu duanın içinde Allah’ın İsm-i Azam, adı saklıdır. En geniş ve kapsamlı bir duadır.


Peygamber Efendimizin duayı içtihat etmesi ve yorumlaması derslerinin akabinde Hz. Ali (ra.) kasideye çevirmiştir. Süryanice yazılan bu kaside 24 dizeden oluşuyor.


CELCELUTİYE DUASI


Allah (cc), kullarına “bana dua edin, size icap edeyim.” Diye buyuruyor. Dilinizin döndüğünce ve ihtiyaçlarına göre dualar ediyorsunuzdur. Ettiğiniz dualar, ihtiyacınıza göre kısıtlı ve sınırlı dualardır. Fakat Celcelutiye duası, bütün duaları kapsayan en kapsamlı dua olarak dikkat çekiyor.


Hz. Ali’nin duayı kaside halinde yazması, Bediüzzaman, İmam Gazali gibi alimlerin şerh düşmeleri duanın gücünü ortaya koyuyor. Celcelutiye, yüksek tesirli ve etkili bir duadır. Dua içinde Allah’ın isimleri sıralandığından tam bir hazinedir. En büyük müjde de Allah’ın en büyük ismi olan İsm-i Azam, bu duada saklıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Ürün Seç & Fiyat Al
Sipariş vermek istediğiniz ürünü seçin. Anında fiyat hesaplayın. Kargo ücretini ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
Kişiselleştir
4 farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve ürünü hızlıca sepetinize ekleyin. Şablon Seç, Online Tasarla , Tasarım Yükle, Tasarımcı Desteği
Hızlı Kargo Avantajı
Siparişinizi onayladığınızda, profesyonel tasarımcılarımız kalitesini kontrol eder ve hızlıca baskıya gönderir. Ürünlerinizin hızlı bir şekilde sevk edilmesini sağlayan gelişmiş sistemler kullanıyoruz.