Kategoriler
Sepetim
TÜM TÜRKİYE'YE HIZLI KARGO İMKANI! 1000TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA🎁

Duvar Saati

Duvar Saatleri

İnsanın en güzel anıları sevdikleriyle olanlardır. Zamanın en anlamlı hali, sevdiklerimiz yanımızdayken paylaştıklarımızdır. Mutluluğumuzda, hüznümüzde, sevincimizde kederimizde yanımızda olan sevdiklerimiz aslında bizlere gerçekten yaşamayı güzel kılan zamanlar armağan ederler. Geriye baktığımızda gülümseyerek hatırlayacağımız, sevdiklerimize özlem duyacağımız özel anlar aslında bütün ömrümüzün en kayda değer hatıralarını oluşturuyor.

Sizlere ömrünüzde güzel duygular anımsatacak zamanlar armağan eden, kalbini açan sevdiklerinize zamanı izleyebilecekleri muhteşem bir duvar saati hediye etmeye ne dersiniz? Karaoğlu Reklam olarak sizlere hemen hemen herkese hitap edebilecek türden hediyelik duvar saati kapıda ödeme ile sunuyor, sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanın  kıymetine vurgu yapıyoruz. Ahşap Duvar saati modelleri arasında arkadaşınıza, sevgilinize, babanıza veya öğretmeninize özel günlerinde sunabileceğiniz etkileyici armağanlarla sizlerleyiz.

Ahşap Duvar saati modelleri arasında, size aşkı tattırarak varlığıyla zamanı daha da hızlı akıtan sevgiliniz için tercih edebileceğiniz son derece romantik modeller bulunuyor. Örneğin, doğum günü sevgiliye hediye konusunda kapsamlı bir arayışa girişmeniz gereken bir günse, kişiye özel hazırlatabileceğiniz özel tasarım duvar saatleri sizin kurtarıcınız olacak, sevgilinize karşı duygularınızı ifade etmenize yardımcı olacaktır. Sevgilinizle geçen zamanın  ne kadar güzel olduğunu kalp tasarımlı kişiye özel isimli Ahşap duvar saati ile anlatabilir, onu eski günlere götürerek çok mutlu edebilirsiniz. 

Söz konusu hediye olduğunda amaç güzel duygular hissettirmek olduğundan tasarım duvar saatleri arasından sevdiklerinize hitap edebilecek bir ürün seçerek kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Mesela doktorluk mesleğini icra eden bir dostunuza mimarlara özel hazırlanmış, ismini taşıyan bir duvar saati hediye edebilirsiniz. Doktora hediye olarak sunabileceğiniz şık duvar saati arkadaşınız için etkileyici bir ofis hediyesi olacaktır. Ya da sizin için emek veren, yol gösteren öğretmenlerinize branşlarıyla alakalı bir hediye vermek istiyorsanız onlara özel tasarlanmış isme özel duvar saatlerinden birini tercih edebilirsiniz. Mesela matematik sembolleriyle donatılmış duvar saati isim yazılı duvar saatleri arasında öğretmeniniz için harika bir tercih olacaktır.  Matematik öğretmeninizi çok mutlu edecek ve mesleğine duyduğunuz saygıyı hissettirecektir.

Sevdiklerinize esprili bir hediye ile renkli anlar yaşatmak istiyorsanız capslere özel hazırlanan isimli duvar saatleri ile arkadaşlarınızı kahkahalara boğabilirsiniz. Bilim adamlarının, ünlü düşünürlerin sözlerine mizahla yaklaşan capsler kankaya doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz bir duvar saati ortaya çıkarıyor. Karaoğlu Reklam olarak sizlere herkese hitap edebilecek isim yazılı veya fotoğraf baskılı duvar saatleri ile ilginç ve kalıcı bir hediye alternatifi sunuyoruz. Anneler Günü’nde kıymetli annenize mesajınızı yazdırarak hazırlatacağınız isme özel duvar saati ile onun kendisini özel hissetmesinde, ya da babanızın doğum gününde onun memleketine özgü bir tasarımla hazırlanan isme özel duvar saati ile doğum günü mesajınızı dile getirmenizde katkıda bulunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Sevgilinize romantik bir sürpriz yapmak istediğinizde hem romantik hem de dekoratif duvar saatleri ile sizlere ilginç bir hediye seçeneği sunduğumuz için de tarifsiz bir mutluluk duyuyoruz.

Karaoğlu Reklam olarak her zaman sevdiklerinizi anlamlı hediyelerle mutlu etmeniz için geniş ürün yelpazemizle ve genelde özel tasarım, kişiye özel ürünler için çalışmamızla özel günlerinizde etkili olmak, sevdiklerinize yaşatacağınız güzel duygularda bir pay sahibi olmak istiyoruz. En güzel oturma odası, salon duvar saati modelleri, arasından sizi en iyi ifade edecek veya sevdiklerinize hitap edebilecek bir ürünü seçerek sadece bir tıkla onu kişiselleştirebilir ve yakınlarınıza her zaman sizi anımsatabilecek, etkileyici bir hatıra bırakabilirsiniz. Karaoğlu Reklam, duvar saati modelleri ve fiyatları ile önce sizi, sonra sevdiklerinizi mutlu edecek!

12 Gen Ceviz Duvar Saati6mm Ahşap MDF40 cm çapAkrep ve Yelkovan Modelleri değişiklik gösterebilir...
300,00TL
1938 Duvar Saati10 Kasım Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü Anmak için Tasarladığımız 1938 Fikirler Ölmez Duvar Saati Modelimiz.Saat Ölçüleri 40 cm Çap6mm kalınlıkta Ahşap MDF Akrep ve Yelkovan Modelleri değişiklik gösterebilir...
250,00TL
Ayetel Kürsi Ahşap Tablo SaatBu muhteşem ürün kaçmaz. Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyedir. Salonların baş köşesini, işyerlerinizi, ofislerinizi süsleyecek muhteşem bir üründür. Anneye Hediye, Babaya Hediye, Öğretmene Hediye, Sevgiliye Hediye, Firmanızın Promosyon Ürünü Olarak vere..
450,00TL
Bolted Halat ve Cıvata Detaylı Duvar Saati40 cm çap 3 mm 4 katman Ahşap MDFKendir ile doğal ağacın buluştuğu natürel formu ile size huzurlu bir ortam hissi verir. Yerli üretimdir. Oturma odası, yemek odası, yatak odası, mutfak, çalışma odası, merdiven, restoran, giyim mağazaları için tas..
350,00TL
Celcelutiye Duası Ahşap Tablo SaatBu muhteşem ürün kaçmaz. Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyedir. Salonların baş köşesini, işyerlerinizi, ofislerinizi süsleyecek muhteşem bir üründür. Anneye Hediye, Babaya Hediye, Öğretmene Hediye, Sevgiliye Hediye, Firmanızın Promosyon Ürünü Olarak..
450,00TL
Dekoratif Halatlı Ahşap Duvar SaatiSizin için özenle hazırlanan bu şık tasarım saatlerde kişiye özel isim çalışması yapılmaktadır. Kendinizin, Sevdiğiniz birinin, Firmanızın veya Ailenizin Adını Yazdırarak Yaşam Alanlarınızdaki Duvarlarınızı Bu Muhteşem Tasarım Ürünle Süsleyebilirsiniz.Sessiz Akar M..
450,00TL
Galata Kulesi Ahşap Tablo SaatBu muhteşem ürün kaçmaz. Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyedir. Salonların baş köşesini, işyerlerinizi, ofislerinizi süsleyecek muhteşem bir üründür. Anneye Hediye, Babaya Hediye, Öğretmene Hediye, Sevgiliye Hediye, Firmanızın Promosyon Ürünü Olarak ver..
450,00TL
İhlas Suresi Duvar SaatiSalonlarınızın Baş Köşesini Süsleyecek Bu Muhteşem Duvar Saati 40 cm Çapında 6mm Kalınlığında Ahşap MDF’den Üretilmiştir.İhlas suresi Kur’an-ı Kerim içerisinde 112. sure olup iniş sıralaması açısından 22. suredir. Halk tarafından surenin başlangıcı olan Kulhuvallahu Ehad..
450,00TL
Kangal Duvar SaatiKangal Köpeği Silüetli ” Sivaslı Olmasam, Mahcup Olurdum” yazılı ahşap duvar saati40 cm çapında4 mm kalınlığındaAkrep ve Yelkovan Modelleri Değişiklik Gösterebilir...
250,00TL
Kıyamet Saati – Mumin Sûresi 59. Ayet Duvar SaatiÜrün Kalınlığı 3mm Ahşap MDF’dirÜrün 40 cm Çapındadır.Rakamlar ve Ortadaki Şekil Ceviz Rengi 3mm Ahşap MDF’dir Kabartma durur.Akrep ve Yelkovan Modelleri Değişiklik Gösterebilir.Mü`min Suresi 59. Ayet Mealiإِنَّ ٱلسَّاعَةَ لَءَاتِيَةٌ لَّا ر..
300,00TL
Kız Kulesi Ahşap Tablo SaatBu muhteşem ürün kaçmaz. Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyedir. Salonların baş köşesini, işyerlerinizi, ofislerinizi süsleyecek muhteşem bir üründür. Anneye Hediye, Babaya Hediye, Öğretmene Hediye, Sevgiliye Hediye, Firmanızın Promosyon Ürünü Olarak verebi..
450,00TL
Lale Vav Ahşap Tablo SaatBu muhteşem ürün kaçmaz. Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyedir. Salonların baş köşesini, işyerlerinizi, ofislerinizi süsleyecek muhteşem bir üründür. Anneye Hediye, Babaya Hediye, Öğretmene Hediye, Sevgiliye Hediye, Firmanızın Promosyon Ürünü Olarak verebile..
450,00TL
Oluklu Salon Duvar SaatiSalonlarınızın baş köşesini süsleyecek dev boy oluklu serpme boyalı ahşap duvar saati.Ürün Boyutu; 60 x 60 cmKalınlık; 6 mm ahşap MDFAkrep ve Yelkovan modelleri değişiklik gösterebilir...
500,00TL
Osmanlıca Can SaatiSaat üzerinde yazan Osmanlıca’da;“Can saatini Rahman ezelde kuruvermiş, birgün bakacaksın ki o saat duruvermiş…”Saat Ebatı 40 cm Çap3 mm Zemin 3mm üzerindeki kabartma harflerAkrep ve Yelkocan Modelleri Değişiklik gösterebilir...
250,00TL
Sevimli Panda Duvar SaatiBebek Odalarınızı Süsleyecek Muhteşem Tasarım Sevimli Panda Duvar SaatiÜrün Ebatı 40 cm YüksekliğindeÜrün Kalınlığı 6mmAkrep ve Yelkovan Modelleri Değişiklik Gösterebilir...
250,00TL
Taksim Tünel Ahşap Tablo SaatBu muhteşem ürün kaçmaz. Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyedir. Salonların baş köşesini, işyerlerinizi, ofislerinizi süsleyecek muhteşem bir üründür. Anneye Hediye, Babaya Hediye, Öğretmene Hediye, Sevgiliye Hediye, Firmanızın Promosyon Ürünü Olarak vere..
450,00TL
Tevhid Duvar SaatiTevhid, İlim, İrfan, Akıl, Hikmet, İnsan, Amel, Adil, Ahlak, Umran, İslam, Hak.*Özel tasarım, El yapımı*Saatin gövde kısmı tamamıyla Ahşap MDF*3mm zemin 3mm yazı kalınlığı*yazılar ve rakamlar, tabanda kabartmalıdır*Akrep-yelkovan modeli değişiklik gösterebilir.*Akar sessiz mekanizm..
250,00TL
 40 x 31 cm 6 mm Ahşap MDF Üzerindeki modeller lazer kazımadır. Yerli üretimdir. Oturma odası, yemek odası, yatak odası, mutfak, çalışma odası, berber, cafe, restoran, giyim mağazaları için tasarlanmış, bulunduğu ortamın havasını değiştiren şık tasarımlardır...
250,00TL
Warped Duvar Saati Özellikle Oturma Odalarınıza Süsleyecek Muhteşem Bir Modeldir.40 x 40 cm ebat6 mm Çift Renk Ahşap MDF..
300,00TL
Özellikle Çocuk Odalarının Muhteşem Tasarım Duvar Saati Yaramaz Kedi Duvar Saati Modelimizle Sizlerleyiz…Ürün Boyutu – 60 x 30 cmÜrün Kalınlığı – 3+3 mmÜrün Malzemesi – Ahşap MDF..
250,00TL
Gösterilen: 1 ile 22 arası, toplam: 22 (1 Sayfa)