Kategoriler
Sepetim
TÜM TÜRKİYE'YE HIZLI KARGO İMKANI! 1000TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA🎁

Hakkımızda

Hakkımızda

Karaoğlu Reklam 15 yıldan fazla Tasarım, 1 asırlık ahşap dekorasyon tecrübesi ile 1000’lerce müşterisine hizmet veren Reklam, Ahşap ve Tasarım firmasıdır. Bir Firma veya Markanın A’dan Z’ye fiziksel ve dijital tüm ihtiyaçlarını müşterilerinin sadece kendi işlerine odaklanmalarını sağlayarak tüm ihtiyaçlarını profesyonel ekibi ile karşılamaktadır.

Ekibimizde Reklam, Ahşap, Sosyal Medya, Dijital Pazarlama, Grafik Tasarım ve Web Tasarım alanlarında tüm sertifikalar mevcut olup işinin ehli profesyonellerin çalıştığı bir aile şirketidir. İki adet şirketimiz bulunmaktadır. Karaoğlu Yapı Dekorasyon ve Karaoğlu Reklam olmak üzere resmi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Müşteri ihtiyaçlarını karşılarken kendimizi müşterimizin yerine koyup, müşteri firmasını, rakiplerini ve piyasa analizlerini eksiksiz olarak belirledikten sonra en uygun olan işleri yapmaktayız. Tecrübemiz ve işimize olan aşkımız ilk günkü ateşiyle yanmakta olup her yeni işe sanki ilk işimizi yapıyor heyecanıyla başlıyoruz. Sözle değil, icraatlerimizle çözüm üretiyoruz.